hakkımızda


HAKKIMIZDA

2005 yılında Elektrik Mühendisi Gülbin Küçük (İTÜ) ve Elektrik Mühendisi Serdar Çetin (İTÜ) tarafından birkaç bilgisayar ekranı ile kurulan Erk Proje bugün milyonlarca insanın hayatına dokunuyor.

Erk Proje kurucularımızın sektördeki 35 yıllık deneyimi ve saygınlıkları üzerine mühendislikteki uzmanlıkları, sürekli eğitim anlayışı ile bir sonraki jenerasyona bilgi aktarma istekleri, ekip çalışmasına verdikleri önem şirketimizin temel taşları oldu.

Müşteri memnuniyeti, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik konusundaki kararlılığımız, Erk Proje'nin iş yapma prensiplerinin merkezinde yer alıyor.

Şirketimizin iyi bir organizasyon ve teknolojinin sağladığı kolaylıkları kullanmadaki yeteneği ile hareket kabiliyetinin yüksek olması hızlı karar almayı, operasyonel mükemmelliği, müşteri taleplerine hızlı cevap verebilmeyi ve bunlara bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Sektörde saygın birçok mimar, mühendislik grubu ve müteahhit ile birlikte çok sayıda başarılı projeye imza attık. Bu başarıda bizimle birlikte yürüyen çalışma arkadaşlarımıza ve çok değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Bugüne dek elde ettiğimiz başarılar, bizim için birer kilometre taşıdır. Gelecekte, daha da ileri gitmek ve daha fazla insana dokunmak için çalışmaya devam edeceğiz.