Kurucularımız

Gülbin Küçük

Elektrik Mühendisi

Bence bilginin paylaşılması ve ekip çalışmasına olan inancımız bizim başarımızın temelidir. Müşterilerimiz ile projelerinin tüm süreçlerini birlikte yaşayarak çözüm ortağı anlayışı ile yürütmekteyiz.

Serdar Çetin

Elektrik Mühendisi

Bizim başarımız güven üzerine kurulan ilişkilerdir. Müşterilerimizin sorumlu bir partner olarak, riskleri minimalize edilmiş, doğru ve zamanında teslim edilen projeler beklediğinin farkında olarak çalışıyoruz.

Ekibimiz 

 

"Proje tasarım kültürümüz her çeşit isteğe cevap verebilen yetkinklikte ve yeniliklere açık bir ekip ile zirveyi hedeflemektedir"

 

 

Projelendirme, danışmanlık ve kontrolörlük hizmetleri ile kapsamlı bir mühendislik tasarım firması olarak, teknik bilgiye, müşteri ihtiyaçlarına, gelişen teknolojiye odaklı dünya genelinde çözümler sunmaktayız.

 

Farklı alanlarda uzun yıllara dayalı deneyim ve bunun getirdiği tecrübe ile sorumluluk anlayışımız, detaylara yaklaşımımız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre organize olabilme kabiliyetimiz bizi farklılaştırmaktadır.

 

Her işi müşterilerimizi geleceğe taşıdığının farkında olarak yaparız.

 

Elektrik Mühendisi Serdar ÇETİN ve Elektrik Mühendisi Gülbin KÜÇÜK tarafından 2005 yılında faaliyete başlamış olan ERK PROJE tüm ekip ile aynı heyecan ve istekle çalışmalarına devam etmektedir.